Akredytacje - zgłoś się

Zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów do składania wniosków o akredytację medialną

Akredytacje dziennikarskie - Czy szczęścia można się nauczyć?

Zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów do uczestnictwa i relacjonowania spotkania pt. „Czy szczęścia można się nauczyć?” z udziałem dr. Ewy Woydyłło-Osiatyńskiej oraz ks. prof. Alfredem Wierzbickim organizowanego w ramach III edycji cyklu „Wielkie Pytania w Nauce”. Spotkanie inaugurujące cykl odbędzie się 27 lutego 2019 r., o godz. 17.00, w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie.

Akredytacja dla prasy jest bezpłatna i obowiązuje w czasie trwania spotkania. O akredytacje mogą ubiegać się osoby posiadające aktualną legitymację prasową.

Wniosek o akredytację należy przesłać w terminie do 25 lutego 2019 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunki otrzymania akredytacji:

W celu wydania akredytacji, prosimy Państwa o przesłanie danych identyfikujących dziennikarza/fotoreportera, tj. imię, nazwisko dziennikarza, numer legitymacji prasowej, adres e-mail, telefon kontaktowy, nazwę oraz adres redakcji. Wysyłając zgłoszenie o akredytację oświadczają Państwo, że wyrażają zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych potrzebnych do wystawienia akredytacji.

Dziennikarze, którym akredytacja zostanie przyznana, zostaną o tym poinformowani 25 lutego br. drogą mailową. Identyfikatory będzie można odebrać w dniach 25 - 26 lutego br. w Biurze Organizacji i Współpracy (pokój RA205, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 2) lub wyjątkowo 27 lutego br. w Filharmonii Podkarpackiej (prosimy o zgłaszanie się do ochrony weryfikującej bilety).