Akredytacje - zgłoś się

Zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów do składania wniosków o akredytację medialną

Akredytacje dziennikarskie - Cztery pory roku w muzyce i w kosmosie

Zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów do uczestnictwa i relacjonowania spotkania pt. „Cztery pory roku w muzyce i w kosmosie" z udziałem ks. prof. Michała Hellera oraz prof. Krzysztofa Jakowicza organizowanego w ramach III edycji cyklu „Wielkie Pytania w Nauce”. Spotkanie odbędzie się 3 kwietnia 2019 r., o godz. 17.00, w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie.

Akredytacja dla prasy jest bezpłatna i obowiązuje w czasie trwania spotkania. O akredytacje mogą ubiegać się osoby posiadające aktualną legitymację prasową.

Wniosek o akredytację należy przesłać w terminie do 29 marca 2019 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunki otrzymania akredytacji:

W celu wydania akredytacji, prosimy Państwa o przesłanie danych identyfikujących dziennikarza/fotoreportera, tj. imię, nazwisko dziennikarza, numer legitymacji prasowej, adres e-mail, telefon kontaktowy, nazwę oraz adres redakcji. Wysyłając zgłoszenie o akredytację oświadczają Państwo, że wyrażają zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych potrzebnych do wystawienia akredytacji.

Dziennikarze, którym akredytacja zostanie przyznana, zostaną o tym poinformowani  1 kwietnia br. drogą mailową. Identyfikatory będzie można odebrać 2 kwietnia 2019 r. w Biurze Organizacji i Współpracy (pokój RA205, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 2) lub wyjątkowo 3 kwietnia 2019 r. w Filharmonii Podkarpackiej (prosimy o zgłaszanie się do ochrony weryfikującej bilety).